Hakujemy hit

Autorzy opracowań

Wiktoria Beczek

Współzałożycielka i działaczka stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza, dziennikarka i koordynatorka treści o różnorodności i inkluzywności w Gazeta.pl, autorka książki Rodzice, wyjdźcie z szafy.

Piotr Laskowski

Historyk idei specjalizujący się w filozofii społeczno-politycznej XIX i XX wieku, pedagog i współtwórca Wielokulturowego Liceum Humanistycznego im. Jacka Kuronia.  Autor m.in. książki Szkice z dziejów anarchizmu i wielu publikacji poświęconych oświacie i nauczaniu. 

Sebastian Matuszewski

Historyk filozofii, pedagog i współtwórca Wielokulturowego Liceum Humanistycznego im. Jacka Kuronia, redaktor dokumentów Archiwum Ringelbluma, współinicjator uniwersyteckiej Pracowni Badań nad Historią i Tożsamościami LGBT+. 

Przemek Staroń

Psycholog, kulturoznawca, edukator. Nauczyciel Roku 2018, prekursor wykorzystywania social mediów w  nauczaniu i dydaktyki niekonwencjonalnej, autor serii Szkoła bohaterek i bohaterów.

Marcin Zaremba

Historyk XX wieku i socjolog, profesor Uniwersytetu Warszawskiego specjalizujący się w historii społecznej PRL. Autor m.in. książki Wielka trwoga (o odbiorze w polskim społeczeństwie wydarzeń z lat 1944–1947) i wielu tekstów publicystycznych przybliżających historię.

Partnerzy akcji